Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Деталі доставки

Прямі поставки. Безпосередньо від заводів-виробників або паливних терміналів Європи, до зазначених у заявці локацій. Працюємо з найбільшими виробниками, та найоптимальнішими, з точки зору логістики, локаціями, а тому доставимо пальне на будь-який гаманець і смак, в залежності від запиту.

Великий гурт. Залізничні або танкерні норми - здійснюємо під замовлення. Або інформуємо щодо наявності, зокрема залізничних цистерн, на прикордонних станціях Вадул-Сірет Чернівецької та Ягодин - Волинської областей, доступних до відпуску. Наявність на півдні, а саме в портах, об’ємів вимірюваних танкерними нормами - уточнюйте у відділі продажів. Для постійних клієнтів діють постійні знижки, а у випадку регулярних відвантажень партій об’ємом від 300 кубів і більше, можливе індивідуальне ціноутворення.

Формульне ціноутворення. В основі - базові ціни нафтопродуктів згідно котирувань «Platts», видання «Marketplace», плюс достатньо сталі, або ж цілком фіксовані витрати, пов’язані із доставкою пального до узгодженого із покупцем фактичного місця передачі товару.